Sprawdź najnowsze oferty TV CYFRA+

Nasza Oferta

Podczas instalacji urządzeń RTV-SAT korzystamy z podzespołów wiodących firm na rynku z tej branży. Zapewnia to trwałość i niezawodność naszych usług.

Serwis techniczny

 Prowadzimy punkt sprzedaży jak również obsługę klienta, świadczymy także usługi w zakresie nc+ na terenie Mszany Dolnej i okolic. Naszą misją jest rzetelna i profesjonalna pomoc posiadaczom odbiorników telewizyjnych w celu zapewnienia im jak najlepszej jakości odbioru sygnału telewizyjnego.

W ramach usług serwisowych oferujemy: montaż i serwis anten satelitarnych usuwanie problemów z odbiorem kanałów konfiguracja i strojenie dekoderów dostawa i montaż systemów multiroom wymiana anten SD na anteny satelitarne HD reinstalacja anten przy przeprowadzce Posiadamy w ofercie anteny satelitarne, konwertery, kable, uchwyty, złącza HDMI i wszystkie inne elementy niezbędne do wykonania instalacji telewizyjnych Instalujemy i serwisujemy anteny wszystkich operatorów. Dostarczamy zamówiony sprzęt bezpośrednio do Klienta (anteny, dekodery, konwertery)

Wysokiej klasy anteny satelitarne HD

W naszych instalacjach stosujemy wyłącznie najwyższej jakości anteny satelitarne zapewniające sygnał cyfrowy o bardzo wyokich parametrach jakościowych.

Montaż i ustawienie anteny satelitarnej telewizji cyfrowej

Cyfrowy Polsat i nc+

Satelitarna telewizja cyfrowa do ponad 800 kanałów telewizyjnych z Europy i całego świata. W Europie wykorzystywane są głównie 2 pozycje satelitarne: Eutelsat Hotbird 13E oraz Astra 19E

Do odbioru telewizji cyfrowej z obu pozycji satelitarnych wymagana jest antena satelitarna z 2 konwerterami lub konwerterem Monoblock. Zalecany rozmiar anteny satelitarnej do takiej instalacji to 80 cm, zapewniając idealny odbiór kanałów SD i HD z obu pozycji.

Prawidłowy montaż anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu lub nc+ wymaga użycia profesjonalnego przyrządu pomiarowego, którym jesteśmy w stanie sprawdzić ilość błędów w sygnale telewizji cyfrowej.

Zalety anteny satelitarnej telewizji Cyfrowy Polsat i nc+

Montaż anteny satelitarnej Cyfrowego Polsatu lub nc+ daje użytkownikowi pełną swobodę wyboru odbioru kanałów telewizyjnych polskich i zagranicznych. Nie jesteśmy uzależnieni od pojemności łączy operatora kablowego, jeśli dany kanał jest dostępny z satelity możemy go odbierać za pomocą zestawu satelitarnej telewizji cyfrowej Cyfrowy Polsat lub nc+

Z anteny satelitarnej Hotbird 13E mamy dostęp do kanałów polskich, włoskich, hiszpańskich oraz z terenu bliskiego wschodu, z satelity Astra 19E możemy odbierać kilkadziesiąt kanałów niemieckich, kanały hiszpańskie oraz TV TRWAM.

 

TECHNOLOGIA UNICABLE / JEDNOKABLOWA.

Nowoczesna telewizja satelitarna wiele dekoderów na jednym kablu w nc+.

Platforma NC+ uruchomiła w większości swoich dekoderów obsługę systemu jednokablowego  - trybu jednokablowego ( Unicable , SCR ) tym samym tworząc wiele nowych możliwości wykonywania instalacji bez konieczności prowadzenia dodatkowego okablowania.

Dotychczas ta technologia była udostępniona w odbiornikach MediaBox oraz TurboBox  , teraz także w modelach: 2849ST, 2850ST, 2851S. 
Technologia jednokablowa niestety nie jest dostępna w odbiornikach  model 5800 ( biały ) oraz wszystkich pochodzących z platformy C+. 


Technologia Unicable/jednokablowa - dzięki specjalnym konwerterom oraz odpowiedniemu oprogramowaniu w dekoderach satelitarnych umożliwia podpięcie do jednego kabla antenowego czterech tunerów satelitarnych jednogłowicowych bądź dwóch PVR z dwoma głowicami SAT. To znaczące ułatwienie przy instalacji.

 

Przy tradycyjnej instalacji anteny satelitarnej potrzebny jest pojedynczy przewód antenowy do każdego tunera satelitarnego jednogłowicowego. Dlatego posiadacze nowoczesnych dekoderów z twardym dyskiem (dwugłowicowych) muszą mieć podłączone do urządzenia dwa przewody, by odbierać jeden kanał oraz w tym samym czasie nagrywać drugi. Dodatkowo usługa multiroom wymaga podłączenia kolejnych dekoderów z satelitą.

Skomplikowana i wymagająca wielu przewodów instalacja zdecydowanie zniechęca do korzystania z telewizji satelitarnej. Często też użytkownik nie może skorzystać z oferty nowych rozwiązań jakimi są PVR czy Multiroom ponieważ podłączenie kolejnych kabli wiązałoby się z kłuciem ścian czy dość nieestetycznym podłączeniem zewnętrznym.

Na ratunek przychodzi nam technologia Unicable. Konwertery, czyli te odbiorniki sygnału umieszone przy talerzu satelitarnym wykorzystujące to rozwiązanie pojawiły się już kilka lat temu. Niestety do tej pory korzystanie z nich ograniczone było do zaawansowanych i często drogich tunerów satelitarnych, a od niedawna nc+ oferuje taką funkcjonalność.

Zdecydowanie to rozwiązanie wpływa na wygodę wykonania instalacji satelitarnej oraz zwiększenie popularności dekoderów z PVR oraz usługi multiroom.

Byś był zadowolony...

“Odpowiadamy na Twoje pytania lub wątpliwości. Staramy się służyć radą i wyjaśnieniami, tak aby żadne Twoje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.”

Piotr Duda

Promocje NC+

Sprawdź najnowsza dostepną ofertę programową telewizji CYFRA+
Aktualne promocje i pakiety dodatkowe
sprawdź...

Szybki Kontakt

PIOTR DUDA DUDA-TECH
ul. M.M Kolbego 18
23-730 Mszana Dolna
tel. sklep: 694-740-139
tel. biuro: 696-241-160
E-mail: biuro@duda-tech.pl

Platforama NC+   Każdy Abonent platformy ''n'' lub CYFRY+ BEZ WZGLĘDU NA TERMIN ZAKOCZENIA UMOWY może się przenieść do  platformy NC+PŁAĆ RACHUNKI JUŻ U NAS ZAPYTAJ SPRZEDAWCĘ  ZADZWOŃ  PUNKT NC+ 694-740-139 Mszana Dolna ul: M.M Kolbego 12 (Obok Jubilera) NOWA DEFINICJA ROZRYWKI NAJBOGATSZA OFERTA NA RYNKU 50 KANAŁÓW HD W TYM 18 NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! NOWY MULTIROOM MOŻLIWOŚĆ OGLĄDANIA NA 6 TELEWIZORACH ZADZWOŃ 694-740-139 LUB 696-241-160 Zamów Montera już dziś !!! a zapłacisz za montaż tylko 1zł